Álláslehetőség

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-5 év szakmai tapasztalat

FŐBB FELADATOK:

  • kimenő bejövő számlák formai ellenőrzése, - kontírozása és könyvelése  Tensoft rendszerben
  • Bankszámlák pénztárak könyvelése
  • főkönyvi vegyes könyvelések elvégzése
  • egyenlegközlők visszaigazolása, folyószámlák egyeztetése, kapcsolattartás a partnerekkel
  • devizás tételek könyvelése
  • bérszámfejtés
  • Munkaügyi feladatok (TB ügyintézés, dolgozók ki/beléptetése) elvégzése
  • Statisztikai jelentések elkészítése havi és negyedéves bevallások készítése
  • Számviteli vezető munkájának segítése
  • Egyéb, a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • mérlegképes könyvelői képzettség
  • 1-5 éves könyvelési gyakorlat,
  • irodai alkalmazások (Excel, Word) ismerete
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • kiváló probléma megoldási képesség
  • terhelhetőség
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés, szakmaszeretet
  • naprakész szakmai ismeretek.
  • önálló munkavégzés
  • nyitottság a változásokra
  • csapatszellem

AMIT KÍNÁLUNK:

Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet

Hosszú távú lehetőség

Azonnali kezdési lehetőség

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Békéscsaba

  • A felkínált havi jövedelem (bruttó)
    Megállapodás alapján

  • Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

A cég rövid jellemzése

Amit kínálunk:
Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Igényes, jól felszerelt munkahely, kellemes környezet, családias légkör
Széleskörű tapasztalatszerzési és szakmai előrelépési lehetőség
Versenyképes fizetés

Cégünk a könyvelőiroda Békéscsaba központjában, immáron 6 éves múltra tekint vissza. Igényes környezetben, széleskörű szolgáltatásokkal állunk ügyfeleink rendelkezésére, akik az ipari, a termelői, a kereskedelmi és a szolgáltatói szféra szereplői.

Szükséges:

  • Géppel írt fényképes önéletrajz küldése az  info@centerkonyveles.hu email címre.
  • Bérigény megjelölése